Kaip parduoti automobilį supirkėjui

Kaip parduoti automobilį supirkėjui

Ne visada lengva parduoti automobilį, ypač jei nežinote, kaip šis procesas vyksta. Daugelis žmonių mieliau parduoda savo automobilius supirkėjams, nes mano, kad taip bus greičiau ir paprasčiau. Tačiau prieš pasirenkant tokį kelią automobilio pardavimui, pirma turite žinoti, kaip visas procesas atrodo. Taip pat svarbu žinoti kokia yra geriausia praktika dirbant su auto supirkėjais, nes, kaip ir kiekvienoje srityje, dirbant su supirkėjais galima labai lengvai priimti finansiškai neoptimalų sprendimą dėl kurio gali tekti gailėtis. Šiame straipsnyje aprašysime žingsnius, kaip tinkamai parduoti automobilį supirkėjui, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą.

 

Žinokite savo automobilio vertę

 

Pirmasis žingsnis parduodant automobilį supirkėjui (ar bet kam kitam) – realiai žinoti, kiek iš tikrųjų vertas jūsų automobilis dabartinėmis rinkos sąlhygomis. Jei neplanuojate jo keisti į naują automobilį iš to paties supirkėjo, pastarasis greičiausiai pasiūlys šiek tiek mažiau, nei iš tikrųjų vertas jūsų automobilis. Taip yra todėl, kad jie turi uždirbti iš šio sandorio. Norint už savo automobilį gauti kuo daugiau pinigų, svarbu išsiaiškinti ir žinoti, už kiek parduodami panašūs modeliai. Šią informaciją galite rasti internete arba asmeniškai apsilankę įvairiose naudotų automobilių prekybos vietose.

 

Gaukite kelis pasiūlymus

 

Kai jau įsivaizduojate, kiek vertas jūsų automobilis, metas pradėti darbą su supirkėjais. Nerekomenduojama pasirinkti vieną supirkėją ir jam iš karto pateikti pasiūlymą. Produktyviausia yra automobilį pasiūlyti mažiausiai keliems patikimiems supirkėjams ir sulaukti visų jų pasiūlymų. Lengviausia tą padaryti per visisupirkejai.lt, per kurį išsiuntus pasiūlymą, per pirmas kelias valandas sulauksite nemažai supirkimo pasiūlymų. Kai turėsite bent kelis skirtingus pasiūlymus, galėsite juos palyginti ir išsirinkti jums palankiausią.

 

Išsirinkite supirkėją

 

Gavus kelis skirtingus pasiūlymus, metas išsirinkti supirkėją, kuriam norite parduoti savo automobilį. Priimdami šį sprendimą turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų, pvz:

 

  • supirkėjo reputaciją
  • kokią sumą jie siūlo sumokėti už jūsų automobilį
  • kaip greitai gali būti įgyvendinamas sandoris ir t.t.

 

Prieš priimdami galutinį sprendimą būtinai atsižvelkite į visus šiuos veiksnius.

 

Derybos

 

Pasirinkus supirkėją, su kuriuo norite dirbti, laikas pradėti derybas. Supirkėjas bandys sumažinti jūsų kainą, todėl būkite pasirengę derėtis. Jei nemokate derėtis, pasiimkite su savimi žmogų, kuris moka derėtis ir turi patirties bei nuovoką šioje srityje. Taip pat svarbu prisiminti, kad neprivalote priimti pirmojo pateikto pasiūlymo.

 

Pasirūpinkite dokumentais

 

Prieš užtvirtindami pardavimą, įsitikinkite, kad viskas yra įforminta raštu. Nepamirškite, kad norint užbaigti pardavimą, Regitrai turėsite pateikti pasirašytus dokumentus su tikslia informacija. Netiksliai nurodyta informacija (pvz. apie realią pardavimo kainą) gali pakišti koją ateityje, ypač mokant mokesčius. Kai pasirašysite visus dokumentus, sandoris bus galutinis ir jums bus sumokėta už automobilį.

 

Transporto priemonės pardavimas auto supirkėjui gali būti greitas ir paprastas būdas atsikratyti seno automobilio ir įsigyti naują. Tačiau labai svarbu iš anksto žinoti, kiek iš tikrųjų vertas jūsų automobilis. Todėl niekada nerekomenduojame darbą pradėti su vienu kuriuo nors supirkėju, nebent su juo turite patirties ir juo pasitikite. Jei laikysitės šių veiksmų, iš supirkėjo už savo automobilį galėsite gauti rinkos realijas atitinkančią, adekvačią kainą.

Parašykite komentarą