5 patarimai, kaip įsigyti masažo stalą

5 patarimai, kaip įsigyti masažo stalą

Masažo stalas yra pirmoji ir svarbiausia įranga, kurią privalo turėti masažo terapijos studentas ar specialistas. Yra daugybė masažo terapijos rūšių ir visos jos patogiausiai atliekamos ant masažo stalo.

Masažo stalo nereikėtų pirkti atsitiktinai, nes tinkamai parinktas stalas turi padėti klientui jaustis patogiai ne tik terapijos seanso metu, bet ir terapeutui, kuris atlieka bet kokį masažą.

Prieš pirkdamas stalą terapeutas pirmiausia turi atsižvelgti į 5 dalykus:

 

Patarimai renkantis masažo stalą

  1. Tvirtumas ir stabilumas yra labai svarbūs, nes terapeutas stalą naudos įvairiems įvairių formų ir dydžių klientams, juk niekas nenori, kad vidury seanso stalas staiga sugriūtų.

Naudotojas turėtų pasirūpinti, kad stalas nesvyruotų, kai ant jo guli sunkesni klientai arba kai klientas spaudžiamas, todėl terapeutas turėtų rinktis stalus, galinčius išlaikyti iki 500 kg svorį. Kitas aspektas – stalo gamybai turėtų būti naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Dabar, jei naudotojas svarsto apie nešiojamojo masažo stalą, jis turėtų įsigyti lengvą stalą, kuris vis tiek atlaikytų didelį svorį. Daugelis masažo specialistų laikosi nuomonės, kad didžiausia nešiojamojo stalo keliamoji galia turėtų būti nuo 22 iki 30 kilogramų.

  1. Perkant stalus taip pat reikėtų atsižvelgti į masažo tipą, kurį meistrauja terapeutas, nes yra daugybė stalų, skirtų konkrečioms masažo rūšims, kaip ir daugybė masažo dangčių šiems stalams.

Nėščiųjų masažui stalas turėtų turėti įdubas krūtims ir pilvo atramas, kurias būtų galima lengvai reguliuoti. Jei terapeutas užsiima sportiniu masažu, geriausias stalas yra toks, kuris turi storesnį stalviršį ir papildomas atramas stalo viduryje.

Kad būtų galima sutaupyti pinigų pirkimui, reikėtų apsvarstyti galimybę įsigyti stalą, ant kurio galima atlikti daugiau nei vienos rūšies masažą.

  1. Naudojimo dažnumas yra dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti planuojant pirkti masažo stalą. Atkreipkite dėmesį, kad ne tik terapeutai gali svarstyti galimybę įsigyti tokio tipo stalą, bet ir paprastas asmuo gali nuspręsti jį įsigyti asmeniniam naudojimui.

Kai stalas naudojamas asmeniškai ir tik retkarčiais, nebūtina išleisti daug pinigų, tačiau tai nereiškia, kad stalas turėtų būti nekokybiškas. Kita vertus, jei stalas naudojamas dažnai, reikėtų investuoti į tokį, kuris turi daugiau privalumų.

  1. Reguliuojamumas ir plotis yra kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Stalas turėtų būti reguliuojamo aukščio, kad terapeutas galėtų lengvai nuleisti arba pakelti stalą iki jam patogaus aukščio lygio.

Žinoma, plotis taip pat yra svarbus aspektas ir priklauso tik nuo naudotojo. Jei stalas yra siauras, prie jo bus lengviau prieiti, tačiau jei stalas yra platus, klientui bus patogiau gulėti veidu žemyn.

  1. Galiausiai, perkant stalą svarbu, kad būsimasis naudotojas susipažintų su pardavėjo siūlomu klientų aptarnavimu ir garantija. Pirmoji yra svarbi, pavyzdžiui, tais atvejais, kai stalą reikia aptarnauti ir ką ketinate naudoti tuo metu.

 

 

Parašykite komentarą