Kaip suplanuoti kelionę kemperiu?

Kaip suplanuoti kelionę kemperiu?

Jeigu kelionės su lėktuvais Jums atrodo kiek per greitos, o su nuosava transporto priemone nelabai patogios – siūlome išbandyti atstumų įveikimą kemperiu. Vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad nameliai ant ratų yra puiki galimybė keliauti ne tik patogiai, tačiau ir saugiau.

Žinoma, svarbu tinkama įranga kemperiams, apgalvotas maršrutas, kitos smulkmenos, kurios tikrai jus nudžiugins geriausiu gyvenimo nuotykiu.

Pateiksime kelis patarimus, kurie padės būti ramiu, kad kelionė bus tokia, kokios norėjosi, o gal ir dar geresnė.

Daiktų įsigijimas

Pirmiausia svarbu yra pasirūpinti daiktais, kurie gali padėti Jums kelionės metu jaustis patogiai. Tai yra ne tik baldai, kurie specialiai sukurti kemperiui, tačiau ir kitos smulkmenos kaip kad indai, kurie gali padėti Jums būti ramiu, kad kelionės kemperiu metu jausitės kaip namuose. Toks komfortas yra pasiekiamas.

Maršruto planavimas

Jeigu norite būti ramesnis dėl visko – visada siūlome pirmiausia susiplanuoti maršrutą. Tokiu atveju bus galima tikslingai žingsnis po žingsnio lankyti tas vietas, kurios Jums labiausiai patinka. Galiausiai, bus galima atidžiau planuoti žingsnius, kurie Jūsų laukia.

Daugiau laiko

Visada siūlome planuojant kelionę kiekvienam objektui skirti kuo daugiau laiko. Dažniausiai norisi pamatyti kuo daugiau, tačiau iš to didelio noro tampa maratonas, o ne malonumas. Dėl to geriau yra lėčiau, tačiau pamačius viską, pasisėmus kuo daugiau. Juk nuotykiai ir yra varikliukas. O kai yra skubama – nuotykiai bus tarsi praleidžiami.

Saugumo priemonės

Taip pat siūlome nepamiršti pasiimti tuos daiktus, kurie leis jums kelionės metu jaustis saugiai. Tai yra ir gesinimo įranga, ir vaistai, žinoma, dujų balionėlis. Radus gerą kempingo vietą tokių bėdų nebus, tačiau jau geriau turėti kuo daugiau atsargumo priemonių ir jų nepanaudoti, nei neturėti visai.

Tik vasaros metu?

Tikrai ne, keliauti galima visada, kai tik norisi. Dėl to siūlome jums net ir rudens metu planuoti keliones kemperiais, kurie padės Jums patirti pačius gražiausius gyvenimo nuotykius.

Svarbiausia yra išdrįsti. Daugelis žmonių nori, tačiau nemaža dalis bijo. Juk su lėktuvais atrodo viskas paprasčiau, taip? Tačiau su kemperiais – įdomiau. Nuotykių bus daugiau ir kartą pabandžius – norėsis mėgautis vėl ir vėl.

Parašykite komentarą