Kokio tipo yra garso stiprintuvai ir kokį geriausia rinktis?

Kokio tipo yra garso stiprintuvai ir kokį geriausia rinktis?

Kiekvieną garso stiprintuvą reikia rinktis pagal patalpas, kuriuose bus tai naudojama. Tarkime išsirenkate foninį stiprintuvą vonios kambariui, o tai reiškia, kad jis nebus tinkamas svetainės garso aparatūrai, nes gautumėte visiškai kitokį garsą. HIFI stiprintuvai yra dideli, bet jie yra suporuoti su aukščiausios klasės lubų garsiakalbiais, bei jų garsas skamba tiesiog nuostabiai.

Taip pat yra garso stiprintuvai, kurie įmontuojami į sieną arba lubas, tad jų dydis yra mažesnis už kitus, bei juos galima lengvai paslėpti spintelėse. Su tokio tipo stiprintuvais yra labai paprasta naudotis, bei galite juos sujungti su savo išmaniuoju įrenginiu.

Prieš pasirenkant tinkamą garso stiprintuvą, reikėtų pagalvoti apie savo biudžetą ir su kokiais garsiakalbiais juos poruosite. Labai svarbu sužinoti, ar stiprintuvas yra tinkamas jūsų garso kolonėlėms, kad galėtumėte jas pritaikyti.

Kokie yra garso stiprintuvų tipai?

Laisvai pastatomi stiprintuvai

Tokio tipo stiprintuvai yra bene patys populiariausi rinkoje. Jie dažniausiai būna įvairiausių formų ir dažnai yra patys galingiausi. Tačiau juos nėra lengviausia naudoti, nes reikia įjungti rankiniu būdų kas kartą, kai norėsite juos naudoti. Tai nėra didelė problema, tačiau kasdienei foninei muzikai rekomenduojama rinktis ,,Bluetooth” stiprintuvus, nes naudojimas bus patogesnis.

Yra labai daug mažų hibridinių laisvai pastatomų stiprintuvų, kurie suteikia tinkamą garso kokybę, bei turi daug jungčių. Juos taip pat lengva naudoti su ,,Bluetooth”.

Sieniniai stiprintuvai

Jeigu ruošiatės įdiegti garso aparatūrą į savo virtuvę, miegamąjį arba virtuvės kambarį, tuomet nustebsite, kad tam reikės labai mažai energijos, o vietoje didelio HIFI stiprintuvo, galite gauti daugiau naudos iš sieninių stiprintuvų.

Tai yra stilingi, maži stiprintuvai, kurie turi įmontuotą ,,Bluetooth” imtuvą. Tarkime ,,Adastra WA-215″ stiprintuvas kainuoja vos 85 eurus, bei gali padėti pagyvinti jūsų muziką.

WiFi stiprintuvai

Jeigu norite įrengti garso aparatūrą per kelis skirtingus kambarius, tuomet jums reikės stiprintuvo su ,,WiFi”, kuris gebėtų prižiūrėti muziką per kelis kambarius. Šie stiprintuvai yra prijungiami prie jūsų namų interneto, bei valdomi per nemokamą programėlę, kurią galite parsisiųsti į savo išmanųjį įrenginį.

 

Parašykite komentarą