Kaip išlikti blaiviam?

Kaip išlikti blaiviam?

Kartais žmonės susiduria su alkoholizmo problemomis, o , kad jų išvengtų, reikia žengti pirmuosius žingsnius. Išvengti alkoholio gali padėti jums šeima, draugų parama, geras streso valdymas, arba išblaivinimas tam tikrose klinikose.

Mes paruošėme Jums kelis patarimus, kurie gali padėti išvengti alkoholio vartojimo.

Stenkitės vengti rizikingų situacijų

Stenkitės vengti visų žmonių, kurie gali Jus paskatinti vartoti alkoholį arba psichotropines medžiagas. Taip pat patariama nevaikščioti į tas vietas, kur eidavote ankščiau. Jeigu esate dirbantis žmogus, tad galite pakeisti kelią namo, kad nekiltų pagundų sustoti į kokį nors barą.

Sukurkite palaikymo tinklą

Stenkitės kuo daugiau bendrauti su savo šeimos nariais ir draugais, nors ir jūsų santykiai nėra geri. Taip pat, jums gali padėti ,,detoksikacija„, kuomet gydytojai suteiks jums visokeriopą pagalbą ir prižiūrės jus visą parą. Siūlome pasvarstyti dėl apsilankymo ,,Ąžuolyno klinikoje” , kurioje galite gauti konsultaciją ir reikiamą pagalbą.

Taip pat galite susirasti naujų draugų, kurie padėtų jums išlikti blaiviems, bei su jais galėtumėte vaikščioti į renginius, bei nevartoti alkoholio.

Valdykite savo raginimus

Nors savęs valdymas gali būti sunkus reikalas, visuomet galite atrasti tinkamų būdų, kaip su tuo kovoti. Tarkime galite klausyti kokią nors paskaitą arba kramtyti kramtomąją gumą. Stenkitės save nuteikti psichologiškai, kad jūs esate stiprus ir galite išbūti blaivus.

Dar vienas iš puikių sprendimų, susirasti veiklos, kad pastoviai būtumėte užsiėmę ir taip negalvotumėte apie alkoholį. Galite pasiimti paprastą lapelį ir ant jo užsirašyti visus dalykus, kurie teikia jums džiaugsmą. Kuomet ateis sunkus metas, visuomet galite pasiimti tą lapelį ir jį paskaityti.

Raskite veiklą, kuri jums kažką reikštų

Galite pamėginti darytas mankštas, kurios išskirtų jūsų smegenų chemines medžiagas ( endorfinus), jie gali padėti jums jaustis kur kas geriau. Taip pat savo laisvu laiku galite savanoriauti ir taip padėti kokioms nors prieglaudoms. Kad ir koks sunkus metas jums būtų, visuomet galite atrasti naujų veiklų, kuriuos paskatintų jus į geresnio gyvenimo kelią.

Taip pat galite užsiimti meditacija, vaikščiojimu, muzikos klausimu.

Parašykite komentarą