Įdomūs faktai apie masturbatorius

Įdomūs faktai apie masturbatorius

Tikriausia  jau žinote, kad vibratorius yra vienas svarbiausių išradimų. Kiekvienais metais sekso žaislai tampa vis populiaresni ir apie juos kalba vis daugiau. Praeitais metais visame pasaulyje labiausiai buvo perkami vibratoriai.

Vibratoriai atsirado ankščiau nei elektra

Pirmasis vibratorius buvo išrastas 1734 metais. Šiais laikais moterys negalėdavo pardavinėti tokių prekių, nes niekas jų nepirkdavo. Todėl jos parduodavo jos gydytojams, kad gydytojai juos parduotų savo klientėms, jog būtų gydomos tam tikros lygos.

1973 žmonės pradėjo domėtis vibratoriais

1973 metais Niujorke buvo seminaras, kurio metu, moterys buvo kviečiamos tyrinėti savo vulvą ir sužinoti daugiau apie savo kūną, o tuomet joms buvo duotas ,,Hitachi” masturbatorius.

Vibratoriai nėra skirti tik vieno asmens naudojimui

Vienas iš populiariausių klausimų kuriuos išgirsta erotinių prekių parduotuvės ,,Ar galima vibratorių naudoti su savo partneriu”. Juos galite naudoti su savo partneriais ir net yra rekomenduojama. Yra įvairiausių vibratorių, kuriuos galima naudoti ir poroje.

Ne visi vibratoriai skirti makštims

Dauguma žmonių jaučiasi puikiai, kuomet junta vibraciją. Vibracija gali būti juntama nebūtinai prie lytinių organų.

Vibratoriai nesumažina jautrumo

Jeigu dažnai naudojate vibratorių, dėl to nereikėtų jaudintis. Nėra jokių moksliškai įrodytų įrodymų, kad vibratorius sumažina jautrumą. Yra net tokių atvejų, kuomet klientai ateina į erotinių prekių parduotuves ir perka vibratorius, nes joms tai rekomendavo gydytojai, kad būtų juntamas didesnis jautrumas. Šie nuostabūs žaislai gali padėti moterims patirti orgazmą po antidepresantų naudojimo.

Ne visi vibratoriai tik vibruoja

Nors rinkoje dažniausiai yra matomi vibruojantys vibratoriai, kai kurie gali išskirti šiek tiek kitokius pojūčius. Visai nesenai atsirado ,,Lelo” vibratoriai, kurie sukuria vakuumo jausmą ir tai prilygsta oraliniam seksui.

Skirtingos vibracijos – skirtingi pojūčiai

Malonumo jausmas dažniausiai priklauso nuo vibracijos stiprumo ir kaip žaislas yra naudojamas. Visuomet rekomenduojama pradėti su mažesne vibracija ir ją didinti palaipsniui.

Vibratoriai puikiai tinka su lubrikantais

Dauguma vibratorių yra gaminami iš silikono, kuris turi daug trinties su oda. Be to, jie juda kur kas greičiau nei jūsų pirštai. Lubrikantai gali sumažinti trintį ir leisti vibratoriui judėti lengviau.

Kitokio tipo vibratoriai

Dauguma žino įprastus vibratorius, tačiau ar yra tekę girdėti apie tikro penio formos vibratorių? Dildo vibratoriai turi daugybę skirtingų funkcijų ir juos galima dėti į vaginą arba išangę. Dauguma jų sukurti pagal vyro varpą.

 

Parašykite komentarą