Kodėl profesionalus svetainių vertimas yra toks svarbus?

Kodėl profesionalus svetainių vertimas yra toks svarbus?

Profesionalus svetainių vertimas yra būtinas, jeigu norite pritraukti naujus klientus, kurie kalba užsienio kalbomis. Ryšiai ir prieinamumas yra pagrindiniai šiuolaikinio verslo aplinkos elementai. Šiuolaikinės technologijos prisidėjo prie to, kad dauguma komercijos ir svarbių verslo sandorių vyksta internetu, ypač nuo COVID-19. Vien dėl šių priežasčių, dauguma verslų stengiasi kurti ir plėtoti savo internetinę svetainę.

Visiškai akivaizdu, kad beveik kiekvienas verslas kuria savo internetinę svetainę su savo gimtąja kalba. Tačiau verslo savininkai turėtų išplėsti kalbų spektrą, jeigu nori padidinti pasiekiamumą ir pritraukti klientų iš užsienio šalių. Norint tą padaryti, reikia svetainę išversti kuo profesionaliau ir tiksliau.

Ar būtina išversti internetinę svetainę?

Dauguma verslininkų galvoja, kad svetainių vertimai nėra reikalingi, tačiau jie klysta. Tik 20 procentų pasaulio žmonių supranta ir moka kalbėti ir skaityti angliškai. Joks lankytojas užėjęs į internetinę svetainę nenorės naudoti internetinio vertėjo, kad galėtų suprasti pateikiamą turinį.

Anglų kalba yra dominuojanti kalba internete, tačiau antra kalba pagal populiarumą yra kinų, kuri sudaro daugiau nei 19 procentų žiniatinklio turinio, o anglų kalba sudaro 25 procentus. Kitos kalbos sudaro kitus procentus, tad vien dėl to galite suprasti, kodėl svarbu turėti daugiakalbę svetainę.

Vertėjų vertimas ar vertimo įrankių?

Akivaizdu, kad internetiniai vertimo įrankiai yra ypatingai populiarūs, tačiau jų nerekomenduojama naudoti internetinių svetainių vertimams. Internetinių vertimo įrankių vertimai nėra patikimi ir gali pridaryti daugiau bėdų, nei naudos. Jeigu norite savo verslą perkelti į kitą lygį, tuomet geriau paskirti biudžetą ir nusamdyti profesionalų vertėją ir leisti atlikti jiems savo darbą. Profesionalūs vertėjai žino kaip reikėtų kokybiškai išversti turinį, kuris padėtų jums pasiekti tikslinę auditoriją.

Tik profesionalūs vertėjai vertimams gali naudoti strategijas, kad perteiktų paslėptas reikšmes, kultūrinius niuansus ar įtikintų auditoriją. Tokių sugebėjimų vertimo įrankiai neturi.

Vertimų nauda SEO

Jokia internetinė svetainė neturi naudos, jeigu ji nėra tinkamai optimizuojama paieškos sistemoje. Norėdami įgyti geresnes pozicijas, jūs turite turinį optimizuoti pagal geriausią SEO praktiką. Geriausia, kad jūsų internetinė svetainė būtų matoma ir prieinama jūsų tikslinei auditorijai.

Parašykite komentarą