Ką reikia žinoti renkantis masažo kursus?

Ką reikia žinoti renkantis masažo kursus?

Daugeliui masažas yra ne tik geriausia kūno regeneracijos forma, bet ir savotiškas protinis atsinaujinimas. Masažas pagal apibrėžimą yra fizioterapinė procedūra, kurios metu raumenų audiniai veikiami išoriniais judesiais, kuriais siekiama išjudinti ir ištempti raumenis.

Šis mechaninis poveikis skatina mūsų kūną tinkamai funkcionuoti. Tačiau jei norite būti tas, kuris siūlo šį sveiką gydymo būdą kitiems, turite baigti atitinkamus kursus. Taigi, kad žinotumėte, kaip atlikti masažą, turite įgyti specifinių žinių.

Kai jau tiksliai apsisprendėme dėl savo noro mokytis, iškyla ne mažiau svarbus klausimas – kurią mokyklą pasirinkti? Internetas pilnas „skanių“ pasiūlymų. Šiame straipsnyje išsamiai išanalizuosime, kokie kriterijai bus lemiami renkantis mokyklą.

Neabejotinai svarbiausias veiksnys yra įgyto išsilavinimo kokybė. Pažiūrėkime, kokie parametrai tam turi įtakos:

  • Dėstytojai. Turite tiksliai žinoti, kas jus mokys. Mokomojo masažo lyderiai savo interneto svetainėje nesivaržo išsamiai papasakoti apie mokytojus. Jūsų teisė pasirinkti specialistą, kuris jums artimesnis savo dvasia, technikomis ir patirtimi.
  • Mokyklos specializacija. Švietimo rinkoje yra daug mokymo centrų, kurie moko visus visko iš eilės. Sutikite, ne taip paprasta vienu metu kontroliuoti mokymo kokybę 50-yje sričių. Be to, kai kurios švietimo įstaigos turi daug filialų.
  • Mokymosi programos. Svarbu suprasti, kiek teorijos ir kiek praktikos bus pasirinktame kurse ir ar programa bus pritaikyta žmonėms, neturintiems medicininio išsilavinimo. Idealiu sprendimu masažų mokymai apima 80-90 proc. praktikos, o teorija pateikiama mokomųjų kursų, stendinių pranešimų, pristatymų forma ir yra minimalus paskaitų skaičius. Mokymų pabaigoje masažuotojas turi užtikrintai savarankiškai atlikti viso kūno masažo procedūrą ir gebėti ją teikti kiekvienam klientui. Būtinai išstudijuokite mokymo programą, atkreipkite dėmesį į anatomijos, fiziologijos, ortopedijos ir kitų dalykų valandų skaičių.
  • Optimalios grupės. Jei grupė yra per didelė – 20 ar daugiau žmonių, dėstytoja/-s nespės visiems pagelbėti. Svarbu, kad visi mokiniai praktikuotųsi tuo pačiu metu – poromis, keisdamiesi vienas su kitu, suprasdami ant savo kūno, kaip teisingai atlikti technikas.
  • Naudojamos medžiagos ir įranga. Svarbu, kad mokykloje jums nemokamai suteiktų visas darbui reikalingas priemones. Reikėtų atkreipti dėmesį į įrangos (masažo stalų, medžiagų ir kt.) kiekį ir kokybę – idealiu atveju vienas stalas turėtų būti 2-3 mokiniams.

Parašykite komentarą