Pirkti fizinėje ar internetinėje parduotuvėje?

Pirkti fizinėje ar internetinėje parduotuvėje?

Kaip manote, kur apsimoka pirkti CBD aliejus – fizinėse ar internetinėse parduotuvėse? Dažniausiai sakoma, kad pirkti internetu apsimoka kur kas labiau, kadangi siūlomos kainos yra kur kas mažesnės, o teikiamos sąlygos kur kas palankesnės pirkėjams. Kaip yra iš tikrųjų? Ar pirkti prekes internetu tikrai kur kas labiau apsimoka, nei fizinėse parduotuvėse? Apžvelkime tam tikrus dalykus ir tuomet patys nuspręsite, kur pirkti.

Kainų palyginimas

Kaip manote, kur kainos mažesnės? Jei bent kartą lyginote kainas tarp fizinių ir internetinių parduotuvių, tikrai žinote, kad dažniausiai internete galima rasti kur kas mažesnes kainas, net ir tose pačiose parduotuvėse. Juk yra nemažai parduotuvių, kurios turi ir fizines, ir internetines parduotuves, tačiau siūlo kur kas mažesnes kainas internete.

Pristatymas

Prekių pristatymas trunka dažniausiai apie kelias dienas, todėl nenuostabu, kad žmonės perka ir visiškai nesijaudina, kad reikės ilgai laukti. Anksčiau prekių pristatymas trukdavo tikrai kur kas ilgiau, kartais reikėdavo laukti net iki savaitės. Šiomis dienomis galima rasti kur kas palankesnius pasiūlymus ir nereikia ilgai laukti, kol bus atsiųstos prekės.

Ar skiriasi asortimentas?

Internetinėse parduotuvėse siūlomas didesnis asortimentas, todėl tie, kurie nori rasti reikiamas prekes, iš karto gali jų ieškoti internetu. Tokiu būdu yra didesnė tikimybė, kad rasite tai, ko jums reikia. Na, o tie, kurie žino, kokių prekių jiems reikia ir gali jas rasti fizinėse parduotuvėse, vis tiek turi apmąstyti, ar apsimoka jas pirkti ne internetu. Juk internetinėse parduotuvėse kainos kur kas mažesnės, nei fizinėse.

Kur didesnės nuolaidos?

Dar vienas didelis klausimas, kuris būtinai turi būti atsakytas, kur siūlomos didesnės nuolaidos? Žinoma, internete. Kadangi internetinėse parduotuvėse siūlomas kur kas didesnis asortimentas ir nuolaidos, turėtumėte suprasti, kad fizinėse parduotuvėse pirkti neapsimoka.

Kokius pasiūlymus siūlo internetinės parduotuvės?

Internetinės parduotuvės ne tik siūlo pigesnes kainas ir didesnį pasirinkimą, bet ir daugybę kitų pasiūlymų, pavyzdžiui, konkursus, kuriuose galima laimėti dovanas.

Parašykite komentarą