Kaip išrinkti tinkamus auskarus vaikams?

Kaip išrinkti tinkamus auskarus vaikams?

Ar žinojote, kad daugiau nei 40% tėvų yra pradūrę savo vaikams ausis, kai jiems buvo mažiau nei 2 metukai. Jeigu užsukote skaityti šio straipsnio į ASPK naujienas, tuomet tikriausiai svarstote pradurti ir jūs savo vaikui ausis. Tai yra įdomi patirtis jums ir jūsų vaikui. Ateityje visuomet prisiminsite, kaip pravėrėte savo vaikui ausis.

Taip pat dauguma tėvų išsaugo vaikų pirmuosius auskarus kol jie užauga ir vaikiški auskarai lieka kaip smagus prisiminimas. Prieš praverdami savo vaikams ausis, turite žinoti kelis esminius dalykus, tokius kaip:

  • Kokius auskarus pirkti?
  • Kokio tipo auskarai turėtų būti?
  • Koks dizainas būtų tinkamiausias?

Pirmųjų auskarų svarba vaikams

Pirmieji auskarai vaikams yra svarbus etapas. Kiekvieni tėveliai savo vaikams stengiasi padovanoti geresnį pasaulį. Kiekviena papuošalų pora mažiems vaikams yra reikšminga. Pirmieji auskarai yra ypač ypatingi, nes jie ateina kartu su pirmuoju vėrimu.

Atminimai

Pirmieji žingsniai ir pirmieji žodžiai dažniausiai yra užfiksuojami mobiliaisiais įrenginiais ir saugomi daug metų. Pagal esamą statistiką, maždaug iki 5-ojo vaiko gimtadienio, tėvai turi apie 1000 nuotraukų savo vaiko. Kiekviename vakarėlyje gali išdidžiai rodyti savo vaiko nuotraukas ir jais pasigirti. Jų pirmojo auskaro vėrimas suteiks tokį patį džiaugsmo lygį. Tokią akimirką kaip tėvai branginsite dar labai ilgai.

Iš kokios medžiagos turėtų būti auskarai?

Labai svarbu iš ko yra pagaminti mažylio auskarai. Suaugę asmenys gali nešioti beveik visus auskarus ir dėl to nesukti galvos, tačiau vaikams yra reikalingos geriausios medžiagos.

  • Hipoalergeniniai auskarai – pigesni auskarai dažniausiai turi nikelio, švino ir kadmio, kurie gali sukelti alergiją ir būti toksiški jūsų vaikui, tad tokio tipo auskarų turėtumėte vengti. Jūsų mažylio oda gali paraudonuoti, o gydymui gali prireikti laiko.
  • Auksiniai auskarai – aukštos kokybės auksiniai auskarai gali būti tinkamas pasirinkimas mažyliams. Turėtumėte pirkti bent 14K auksinius auskarus, juose yra pakankamai aukso. Tokiu būdu užtikrinsite, kad mažylis nesulauks jokios nepageidaujamos reakcijos.
  • Sidabriniai auskarai – sidabras yra taip pat puikus pasirinkimas. Sidabrinius auskarus galima perduoti iš kartos į kartą. Sidabras yra gaminamas iš 92,5 % sidabro ir maišomas su 7,5% kito lydinio, tokio kaip cinkas ar varis. Sidabriniai auskarai gali užtikrinti mažesnę tikimybę sulaukti blogos reakcijos.

Parašykite komentarą