Ką reikėtų žinoti apie naudoto automobilio pirkimą?

Ką reikėtų žinoti apie naudoto automobilio pirkimą?

Naudoto automobilio pirkimas gali būti protinga investicija, kai reikia pakeisti transporto priemonę. Nors augant ekonomikai naujų automobilių perkama vis daugiau, naudoti automobiliai gali būti puiki alternatyva, jei žinote, kaip juos nusipirkti. Nors tai suteikia galimybę gyventi ekonomiškiau, naudotas automobilis iš esmės turi problemų dėl reguliaraus nusidėvėjimo. Todėl svarbu nedaryti šių brangiai kainuojančių klaidų, kai ieškote naudoto automobilio.

Nesivedančios transporto priemonės istorijos ataskaita

Svarbu ne tik atlikti bandomąjį važiavimą ir automobilį patikrinti mechaniko, bet ir paleisti transporto priemonės istorijos ataskaitą. Turėdami transporto priemonės istorijos ataskaitą, galite patikrinti, ar nėra įvykusių avarijų, problemų su automobiliu ir ankstesnių savininkų skaičių. Prekiautojai paprastai moka už šią trečiosios šalies paslaugą. Tačiau jei pardavimas vyksta per privatų pardavėją, pirkėjas greičiausiai turės apmokėti sąskaitą. Nesvarbu, ar naudojatės VIN patikra ar kita paslauga, visada svarbu patikrinti automobilio istoriją ir jo savininkų istorijas.

Pirkimas pagal išvaizdą

Prieš pradėdami ieškoti automobilio internetu ar akis į akį, svarbu tiksliai įvertinti, ko jums reikia iš jūsų automobilio. Jei ieškote priemiestinio automobilio, nešvaistykite laiko ieškodami sunkvežimių. Jei ieškote transporto priemonės, galinčios vilkti priekabą, nesivarginkite dairytis į sportinius automobilius.

Pradinės derybos asmeniškai

Jei perkate naudotą automobilį iš prekybos atstovybės, pagrindinis pardavėjo tikslas bus nukreipti jus į prekybos atstovybę. Kai būsite prekybos centre, daug didesnė tikimybė, kad išvažiuosite su jus dominančiu automobiliu – pardavėjui jį lengviau parduoti. Norėdami su tuo kovoti, įsitikinkite, kad atlikote visus savo tyrimus ir palyginimus namuose, ir pabandykite tartis telefonu arba el. paštu. Daug lengviau pasišalinti, kai automobilio nėra, o tai suteikia jums pranašumą derybose. Jei perkate naudotą automobilį iš privataus pardavėjo, tikėtina, kad pardavėjas nėra profesionalus pardavėjas. Telefonu paminėjus keletą naudotų automobilių statistikų, galima įgyti pranašumą prieš pamatant automobilį asmeniškai.

Automobilio nepatikrino mechanikas

Nors daugelis žmonių išbando automobilius prieš pirkdami, tik nedaugelis naudotus automobilius patikrina su mechanikais prieš užbaigdami sandorį. Net jei už patikrinimą tektų susimokėti patiems, ilgainiui tai galėtų sutaupyti daug pinigų. Tačiau galima reikalauti, kad pardavėjas sumokėtų už patikrinimą. Jei pardavėjas yra automobilių pardavėjas, tikėtina, kad tai jau pasiūlymas, tačiau įsitikinkite, kad taip yra. Jei tai privatus pardavėjas, greičiausiai nepasiūlys, todėl svarbu paklausti.

 

Parašykite komentarą