3 priežastys kodėl verta turėti oro kondicionierių

3 priežastys kodėl verta turėti oro kondicionierių

Šiltame ir saulėtame klimate oro kondicionavimo sistemų (dažniau vadinamų oro kondicionieriais arba AC) naudojimas tapo įprastas. Tiesą sakant, be jų daugelis namų savininkų, verslo ir mokyklų sunkiai susidorotų su aukšta temperatūra. Oro kondicionierius naudojamas kambariuose, biuruose, klasėse, automobiliuose – visur, bet kodėl mums visiems jo reikia? Štai trys puikios priežastys, kurios turėtų paaiškinti kodėl verta turėti oro kondicionierių.

Elektros prietaisai

Elektriniai prietaisai, kaip ir oro kondicionieriai, atlieka didžiulę dalį mūsų kasdieniame gyvenime. Šviestuvai, kavos aparatai, virduliai ir mikrobangų krosnelės – tai viskas, ką dauguma iš mūsų laiko savaime suprantamu dalyku; tačiau, skirtingai nei oro kondicionieriai, šie prietaisai negali atvėsinti patalpos. Tiesą sakant, jie elgiasi priešingai. Elektriniai prietaisai atlieka svarbų vaidmenį gaminant šilumą patalpoje ir pakelia temperatūrą iki nepatogių sąlygų. Prietaisai, tokie kaip virduliai, taip pat padidins drėgmę patalpoje, o tai sukelia „lipnumo“ jausmą, kuris taip dažnai erzina. Oro kondicionieriai yra puikus šios problemos sprendimas.

Oro kondicionieriaus įrenginys padės reguliuoti temperatūrą patalpoje, kad būtų pasiektos optimalios sąlygos; Išsamūs tyrimai parodė, kad šios sąlygos yra 25˚C, 50 % drėgmė ir pastovus švaraus oro srautas. Mūsų tiekiami oro kondicionavimo įrenginiai, valdikliai, užtikrinantys idealios temperatūros palaikymą, taip pat būtinas filtravimas, kad nesusidarytų dulkių dalelės, erkės ir žiedadulkės, sukeliančios alergiją ir kvėpavimo sutrikimus.

Žmogaus pagaminta šiluma

Mes, kaip žmonės, taip pat gaminame daug šilumos. Ar kada nors buvote kambaryje su daugybe kitų žmonių? Gana greitai pasidaro karšta, tiesa. Taip yra dėl žmogaus kūno šilumos. Mūsų šiluma kyla iš kalorijų, kurias suvartojame. Nors kai kurios iš šių kalorijų panaudojamos darbui ir sudeginamos atliekant rankų darbą ar mankštą, likusios naudojamos šilumai organizme generuoti. Žmonės, esantys kambaryje kartu, gali generuoti daug šilumos, o tai gali sukelti nepatogias sąlygas, pavyzdžiui, kai daug žmonių tuo pačiu metu yra toje pačioje vietoje. Žmogaus šiluma kartu su išorine šiluma yra gera priežastis investuoti į vieną iš mūsų pažangių oro kondicionierių.

Saulės šiluma

Žinoma, pagrindinė šilumos gamybos priežastis yra saulė. Ypač vasarą saulė gali sukelti aukštą temperatūrą, kuri tiesiogiai padidina temperatūrą patalpoje, o spinduliai sklinda pro langus, sienas ir stogą. Jei jūsų namuose yra sumontuoti energiją taupantys dvigubi stiklai, šie langai skirti šilumai praleisti ir neleisti jai išeiti; tai reiškia, kad kambariai gali tapti ypač nepatogūs.

Kaip įkais patalpoje nuo saulės skleidžiamos šilumos, priklausys nuo paros laiko ir patalpos išsidėstymo. Tačiau galite garantuoti, kad šviečiant saulei kambarys bus gana karštas ir lipnus, ypač nuo vidurdienio iki ankstyvo vakaro.

Parašykite komentarą